Директор та адміністрація

Керівництво Хустською спеціалізованою школою І – ІІІ ступенів №6 здійснює адміністрація у такому складі:

Директор школи – Дуда Тетяна Василівна

1973 року народження, освіта вища, закінчила Дрогобицький педагогічний університет ім. І. Франка в 1995 році, за фахом – вчитель музики та народознавства, стаж педагогічної роботи - 27 років, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "Старший вчитель", стаж керівної роботи на посаді заступника директора з виховної роботи – 15 років, на посаді директора - 4 роки.

/Files/images/shkola/image481.jpg

Заступник директора з навчально-виховної роботи – Венгловська Мар’яна Йосипівна

1970 року народження, освіта вища, закінчила Ужородський Державний університет у 1992 році, за фахом – вчитель математики, стаж педагогічної роботи – 30 років, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "Старший вчитель"; стаж керівної роботи на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи – 16 років.

Заступник директора з виховної роботи - Дувалка Наталія Петрівна

1978 року народження, освіта вища, закінчила Дрогобицький державний педагогічний університет ім.І.Франка у 2006 році за спеціальністю "Педагогіка та методика середньої освіти. Трудове навчання (технічна та обслуговуюча праця)". Стаж педагогічної роботи - 22 роки, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "Старший вчитель", стаж  на керівній посаді - 4 роки.

/Files/images/shkola/image5368.jpg

Практичний психолог школи - Мельник Наталія Василівна

1976 року народження, освіта вища, закінчила Дрогобицький педагогічний університет ім. І. Франка в 2004 році, за фахом - вчитель трудового навчання та практичний психолог, стаж педагогічної роботи -25 років, спеціаліст вищої категорії.