Хустська cпеціалізована школа
І-ІII ступенів №6
Хустської міської ради Закарпатської області

Директор та адміністрація

Керівництво Хустською спеціалізованою школою І – ІІІ ступенів №6 здійснює адміністрація у такому складі:

Директор школи – Дуда Тетяна Василівна

1973 року народження, освіта вища, закінчила Дрогобицький педагогічний університет ім. І. Франка в 1995 році, за фахом – вчитель музики та народознавства, стаж педагогічної роботи - 20 років, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "Старший вчитель", стаж керівної роботи на посаді заступника директора з виховної роботи – 15 років.

/Files/images/shkola/image487.jpg

Директор школи мистецтв - Чернянчук Іннеса Іванівна

1958 року народження, освіта вища, закінчила Львівську консерваторію ім. В. Лисенка, спеціальність за дипломом – музикознавець, викладач музично-теоретичних дисциплін; стаж педагогічної роботи – 40 років, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "Викладач-методист", стаж керівної роботи на посаді директора – 16 років, нагороджена грамотою Міністерства культури України в 2009 році.

/Files/images/shkola/image481.jpg

Заступник директора з навчально-виховної роботи – Венгловська Мар’яна Йосипівна

1970 року народження, освіта вища, закінчила Ужородський Державний університет у 1992 році, за фахом – вчитель математики, стаж педагогічної роботи – 25 років, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "Старший вчитель"; стаж керівної роботи на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи – 11 років.

Заступник директора з виховної роботи

/Files/images/shkola/image5368.jpg

Практичний психолог школи - Мельник Наталія Василівна

1976 року народження, освіта вища, закінчила Дрогобицький педагогічний університет ім. І. Франка в 2004 році, за фахом - вчитель трудового навчання та практичний психолог, стаж педагогічної роботи -20 років, спеціаліст вищої категорії.

School.org.ua