Хустська cпеціалізована школа
І-ІII ступенів №6
Хустської міської ради Закарпатської області

Конкурси та олімпіади

14 - 16 жовтня 2017 року зразковий фольклорний гурт "Цімборики" (керівник Шимша Н.Г.) отримали перемогу - диплом І ступеня на фестивалі-конкурсі "Вижгородські покрова". Чудові виступи юних хустян привернули увагу широкої аудиторії і були додатково відмічені грошовою премією Вижгородського міського голови.

З 21 по 23 жовтня 2017 року хореографічний ансамбль "Чіжемки" (керівник Білинець М.М.) учнів відділу хореографічного мистетцва школи мистецтв м.Хуст приймали участь і були нагороджені дипломом в Міжнародному фестивалі конкурсі "Cамоцвіти"м.Львів

/Files/photogallery/732/IMG_20171021_094531.jpg

4-6 листопада в м.Київ відбувся Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Зоряна брама» за підтримки Міністерства культури України та Департаменту культури Київської міської державної адміністрації. Учні відділу хореографічного мистецтв Зразкового хореографічного ансамблю "Хустяночка" (керівник Заслужений працівник культури України Гнепа І.Е.) стали лауреатами І премії в номінації "змішана група - народний танець" та в номінації "сучасний танець" .

/Files/photogallery/732/IMG_1593 (1).JPG /Files/photogallery/732/IMG_1600.JPG /Files/photogallery/732/IMG_1604.JPG

8-12 листопада 2017 року команда учнів 9-11 класів "Хустські оленята" Хустської спеціалізованої школи I-III ступенів №6 брала участь у фіналі Всеукраїнського проекту «Відкривай Україну».

Всеукраїнський проект «Відкривай Україну» триває вже понад рік! Даний проект спрямований на розвиток маленьких містечок, розвиток благоустрою міста і також залучення активних маленьких громадян до вирішення проблем міста.

Влітку в м.Львові проходив півфінал цього заходу, на якому команда "Хустських оленят" посіла призаве місце і була нагороджена цінним подарунком. Фінал проекту проходив в Києві 11- 13 листопада 2017 року. За підсумками трьох днів наша команда змогла вийти у шестірку найкращих,а 12 листопада після захисту свого проекту ввійшла у трійку лідерів.Нагородою для переможців буде поїздка на стажування закордон в одну з країн Європи.Метою стажування є обмін досвідом з громадськістю і владою європейських міст на тему благоустрою свого рідного міста,вирішення найважливіших проблем міста силою всієї громади.

Ідея проекту «Хустських оленят» - це PR-компанія по залученні коштів для створення водоочисних споруд на р.Хустець.Ця невелика річка, яка тече в самому центрі міста, є дуже забруднена,тому що каналізаційні стоки впадають прямо в її русло, а потім і в найбільшу річку Закарпатття -Тису. Тож спільними зусиллями влади і жителів м.Хуст діти хочуть вирішити цю екологічну проблему нашого рідного міста.Свій проект учні також презентовали на обласному телебаченні в м.Ужгороді 17 листопада.

/Files/photogallery/732/DSCN1921.JPG /Files/photogallery/732/DSCN1942.JPG /Files/photogallery/732/DSCN1968.JPG

З 16.11 по 23.11 2017 року в школі був проведений методичний тиждень учителів початкових класів. Згідно планування, відбулося засідання "круглого столу" по темі "Використання іноваційних технологій на уроках у початкових класах. Модель сучасного уроку". Також були заплановано ряд відкритих уроків: урок природознавства провела вчителька Пацкан М.В. з учнями 4б класу на тему "Який океан найбільший?"; урок літературного читання провела вчителька Колаус С.І. з учнями 3б класу на тему "Українські народні казки" (позакласне читання); урок природознавства провела вчителька 2а класу Булей Т.Й. на тему "Як змінюється восени життя птахів". В межах запланованих заходів, практичний психолог школи Мельник Н.В. провела тренінг з учителями початкових класів "робота з гіперактивними дітьми".

/Files/photogallery/732/20140306_141136.jpg /Files/photogallery/732/IMG_2069.JPG /Files/photogallery/732/DSC_0170.jpg/Files/photogallery/732/IMG_2054.JPG

З 4 по 8 грудня 2017 року згідно річного плану роботи, в школі було проведено предметний тиждень англійської мови. Відкриті уроки вчителів Гольтман Т.А. (7а на тему "Про їжу та напої") та Хомечко І.О. (8а на тему "Література.Книгий найкращі друзі") отримали високу оцінку колег. Згідно плану також були проведені відкриті уроки у вчителів Фляшко Н.В. (3б на тему ""Розпорядок дня"), Буковецької В.І. (3а на тему "Школа.Мій улюблений предмет та день тижня") та конкурс стіннівок.

/Files/photogallery/732/1512780804064.jpg

На виконання наказу департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації 29.09.2017 № 258 „Про проведення в області у 2017/2018 навчальному році першого та другого турів Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2018” в номінаціях „Українська мова і література”, „Німецька мова”, „Фізика”, „Фізична культура”,з метою виявлення та підтримки творчої праці вчителів, підвищення їхньої фахової майстерності, популяризації педагогічних здобутків у місті Хуст відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».За результатами випробувань протягом двох конкурсних днів, що включали у себе виконання контрольних робіт у режимі ЗНО-онлан та психолого-педагогічних тестів, проведення відкритих уроків на базі визначених ЗНЗ, методичного практикуму та відео-резюме конкурсантів оргкомітет та фахове журі визначило переможцем в номінації "Українська мова та література" вчительку школи Заяць Надію Олександрівну, яка була нагороджена грамотою управління освіти, релігій та у справах національностей.

School.org.ua