A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Хустська cпеціалізована школа
І-ІII ступенів №6
Хустської міської ради Закарпатської області

Новини

«PUZZLE-2020»

Шановні педагоги, учні, батьки!

16:52 19.02.2020

Змагання з волейболу

Сьогодні команда нашої школи приймала участь у змаганнях з волейболу до Дня Святого Миколая! Команда виборола перше місце!!!! Вітаємо переможців!

15:30 19.12.2019

Твори добро, бо ти - людина...

Сьогодні наші школярі: 3А,4В та 7А класів відвідали Хустський навчально-реабілітаційний центр, з метою привітати хворих діток з новорічними святами. У виконанні вокального ансамблю "Перлинка" прозвучали тематичні пісні, а театрали презентували виставу "Новорічний колобок". На свято завітав "справжній" Миколай з великою торбою подарунків: м'яких іграшок та смаколиків, які були продовженням волонтерської акції самоврядування школи в рамках проекту "Діти-дітям".

15:18 17.12.2019

Волонтерська акція "Діти - дітям!"

Сьогодні лідери самоврядування та частина учнів 11 кл. нашої школи завершили свою волонтерську акцію в рамках проекту "Діти - дітям", відвідавши обездолених сиріт Вільшанського дитячого будинку-інтернату. До збору подарунків долучилася вся шкільна громада,батьки та вчителі. Діти були щасливі отримати фрукти, цукерки, іграшки, смаколики. Також для загальних потреб передали одяг, взуття, канцтовари, засоби гігієни, памперси. Деякі з них зустріли нас радісно, навіть, заспівали колядок та побажали всього найкращого(P.S.та знайшли собі друзів серед нас). Було боляче дивитися на радісні посмішки жителів інтернату, знаючи, що вони мають певні вроджені вади та на превеликий жаль, нікому не потрібні. Закликаємо вас творити добро частіше!

16:13 16.12.2019

Тиждень правових знань

Сьогодні на запрошення вчителів та дирекції школи, разом з Роман Р.М. провели урок права серед учнів 9 класів. Основна ціль - навчити дітей знати свої права та вміти ними користуватися у повсякденному житті, не забуваючи при цьому, про обов'язки. Під час уроку вирішували юридичну задачу, і діти активно брали участь у її розв'язанні, задавали питання, висловлювали свої думки та пропозиції, бачення вирішення ситуації... Сподіваємося, що підростаяче покоління виросте гідними та свідомими громадянами, стане цвітом нашої нації. Завжди раді завітали на урок до Вашої школи, тому чекаємо на наступні запрошення!

14:22 13.12.2019

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора