A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Хустська cпеціалізована школа
І-ІII ступенів №6
Хустської міської ради Закарпатської області

Початкова школа

В Хустській спеціалізованій школі І - ІІІ ступенів №6 було проведено набір в 1 клас на 2018-2019 навчальний рік.

Згідно наказу по школі були зараховані такі учні:

1-А клас

1. Дівинець Олександр Васильвич

2. Чепиньович Крістіан Миколайович

3. Мотрошилова Еделіна Едуардівна

4. Ожоганич Марк Васильович

5. Марчук Вероніка Павлівна

6. Демчак Світлана Іванівна

7. Лейза Даніїл Михайлович

8. Поспєлова Катерина Вікторівна

9. Росоха Ангеліна Степанівна

10. Боберський Віктор Віталійович

11. Панця Радіон Омельянович

12. Панця Данієль Омельянович

13. Довгань Таїсія Назарівна

14. Джумеля Олександр Михайлович

15. Михайленко Марта Михайлівна

16. Мишко Марк Васильович

17. Шутко Дмитро Олексійович

18. Русин Антоніна Вікторівна

19. Браїло Арсен Михайлович

20. Попович Ян Михайлович

21. Гряділь Юрій Романович

22. Степа Анна Романівна

23. Чопик Ростислав Романович

24. Чопик Роман Романович

25. Орос Станіслав Йосипович

26. Зейкан Михайло Юлійович

27. Сливка Захарій Любомирович

28. Юрик Даніела Михайлівна

29. Ласкус Олександр Ігорович

30. Ерфан Мартіна

31. Клубей михайло Михайлович

32. Дорошевич Юлія Романівна


1-Б клас

1. Назарова Дарія В’ячеславівна

2. Вурста Артем Миколаєвич

3. Смерека Володимир Олександрович

4. Бездітко Каріна Валентинівна

5. Якубець Златослава Павлівна

6. Чоповдя Аніта Іванівна

7. Немеш Настасія Олександрівна

8. Симулик Тамара Василівна

9. Полякова Кіра Сергіївна

10. Неймет Крістіан Олександрович

11. Попадинець Валерія Володимирівна

12. Довганич Олександру Андріївну

13. Рошинець Ніколіна Василівна

14. Ковач Георгій Михайлович

15. Довжанин Даніїл Олегович

16. Оріхан Андрій Петрович

17. Попович Яна Юріївна

18. Рокос Мая Михайлівна

19. Корнута Владислава Вікторівна

20. Боклаганич Каріна Євгенівна

21. Бабич Вероніка Володимирівна

22. Чепинець Богдана Олександровича

23. Галай Анастасія Павлівна

24. Шімон Ярина Василівна

25. Величко Крістіна Романівна

26. Цола Софія Василівна

27. Гобан Дарина Ярославівна

28. Станішевський Андрій Андрійович

29. Гаврилюк Таїсія Міланівна

30. Кедик Олександра Олександрівна

31. Проніца Мелані Іванівана

32. Клубей Михайло Михайлович


 

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора