"Козацькому роду- нема переводу"

Дата: 16.12.2021 15:25

"Козацькому роду- нема переводу" Виховувати у дітей любов до України, бажання завжди стати на її захист, повагу до національних традицій, почуття дружби, колективізму, взаємовиручки - саме це, стало метою заходу, який було проведено з нагоди Дня Збройних Сил України в нашій школі.

Посвята джур, роїв "Нащадки Б.Хмельницького" 8Б класу, "Патріоти" 9А класу та "Козацька варта" 9Б класу, куреню ім. Пилипа Орлика СШ #6 в Козаки.

Щоб доказати курінному отаману та козацькій раді, що джури гідні звання КОЗАК, хлопці та дівчата співали українських пісень та змагалися в інтелектуальному конкурсі.

Доказали всім, що є справжньою козацькою шкільною родиною та кожен з них отримав з рук отамана - посвідчення "Справжнього козака".