Благодійна акція "Збери Великодній кошик!"

Дата: 25.04.2019 16:39

Сьогодні в "Чистий четвер", напередодні Святого Воскресіння Христового, завершилася благодійна акція "Збери Великодній кошик!" Акцію розпочали учні СШ#6, а саме "молоді козаки" рою "Орлики", до них долучилася вся наша шкільна родина.

Всі рої, як самі маленькі "козачата", так і середня ланка "джури", взяли активну участь. Великодні ласощі, різного роду продуктові набори, які щедро зібрали учні, було передано людям, які потребують допомоги, уваги та щирого спілкування з близькою людиною.

"Орлики" відвідали Хустський районний територіальний центр соціального обслуговування. Люди похилого віку, які там проживають, щиро зраділи, що до них завітали гості. Вдячності за дитяче милосердя та добро не було меж. Дивлячись в очі цих бабусь та дідусів, стало зрозуміло, що мета нашої акції була досягнута!!! Щиро дякуємо всім дітям та їх батькам за таку потужну підтримку. Добро та милосердя живе в наших серцях!