То України мова барвінкова

Дата: 27.10.2023 19:27

З нагоди відзначення Дня писемності в нашій школі  було проведено ряд заходів.
До святкувань долучилася вся учнівська та вчительська спільнота школи.
Учні 5-А класу (учителі: Заяць Н.О., Полякова Л.М.) виготовили  листівки "Антисуржик", де виправляли мовні помилки та покручі у формі ілюстрацій.
Відбулася виставка учнівських ілюстрацій "Слово буває різним", а також змагання на кращий тематичний лепбук "То України мова барвінкова" (9-Б клас, Заяць Н.О.; 7-Б клас, Полякова Л.М.).
Літературні читання у 8-А та 8-Б класах пройшли під гаслом "Словом... можна полки за собою повести". Також творчі учні записали відеопривітання для спільноти школи.

Привітання з Днем писемності (від учнів 8 класу)

У 9-А класі (Обручар А.Д.)  було проведено лекцію "День української писемності та мови: історія свята та сучасні тенденції". Учні здійснили екскурс у минуле цього свята.
У 5-Б класі на уроках словесності в рамках позакласної роботи відбувся конкурс на найкращих популяризаторів українського слова (учитель: Обручар А.Д.).
Також учнівська та вчительська спільнота долучилася до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності.
Учні 5-11 класів взяли участь у I етапі Міжнародного конкурсу імені П. Яцика.