209 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Дата: 10.03.2023 20:26

Учні 7-А (учитель Заяць Н.О.) та 7-Б класів (учитель Полякова Л.М.) узяли участь у літературній естафеті "Поети для всіх поколінь...", присвяченій річниці з дня народження Тараса Шевченка й Ліни Костенко. Здобувачі освіти по-новому прочитали зміст поезій двох великих геніїв українського народу, змагалися в декламуванні віршів, визначили кращого знавця фактів життя та творчості Тараса Шевченка й Ліни Костенко. З учнями 5-Б класу (учителі Полякова Л.М., Заяць Н.О.) було проведено бінарний урок української літератури. Учасники дізналися цікаві відомості з життя Кобзаря, працювали з текстом поезії "Зоре моя вечірня...", використовуючи елементи асоціативного малювання, арттерапії. З учнями 6-Б класу (учитель Полякова Л.М.) були проведені літературні диктанти за вивченими поетичними творами Тараса Шевченка. Учні 8-А класу (учитель Обручар А.Д.) також долучилися до участі в шкільній Шевченкіані, разом із учнями 6-А класу (учитель Обручар А.Д.) взяли участь в тематичному квесті "Тарас Шевченко - майстер художнього слова та пензля".