Знання іноземних мов – це ключ до успіху у сучасному світі

Дата: 10.12.2019 16:20

Із вивченням іноземних мов ми відкриваємо себе, а вчитель ще й своїх учнів. «Знання іноземних мов – це ключ до успіху у сучасному світі». Під таким гаслом пройшов тиждень англійської мови в Хустській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №6.

У рамках тижня проведені відкриті уроки: Гольтман Т.А. «Урок виразного читання» (9-А клас), Фляшко Н.В. «Традиційна британська їжа» (5-Б клас), Буковецька В.І. «День народження» (4-А клас), Щербан Д.І. «Ми - щасливі» (2-Б клас). Заходи проведені на високому професійному рівні. Педагогічна майстерність, творча підготовка,  дотримання загальноосвітніх цілей, ігрова форма, розмовна мова, ігри, вправи, діалоги в супроводі з перекладом – усі ці елементи наповнюють новими знаннями, відкриттями, подорожами світового масштабу!

Тижні англійської мови мають велике освітнє та виховне значення: сприяють підвищенню мотивації учнів до вивчення профільного предмета,  розвитку критичного мислення,  формуванню навичок пошукової роботи, публічних виступів, прищеплюють любов до праці, виховують самостійність та повагу до історії, традицій, культури країни, мова якої поглиблено вивчається у школі.