День української писемності

Перед та мови, який відзначається 9 листопада, вчителі та учні старших класів долучитися до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Який є традиційною щорічною загальнонаціональною акцією, присвяченою українській мові. Він не мав на меті перевірку грамотності конкретної особи, а задуманий як своєрідний флешмоб — акція єднання навколо рідної мови.

14:51 08.11.2019

Свято осені

З давніх давен люди відмічали свято осені, свято зібраного урожаю. Так, в середині жовтня, в СШ#6 відбулося Свято осені. Уже вкотре декорації цього заходу вражають і милують око відвідувачів дійства. Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції учнів школи, які організували виставку осінніх дарів. З квітів, зерна, гілочок, динь, картоплі учні створили справжні шедеври, в яких фантазії не було меж.

12:36 28.10.2019

75 річниця визволення Хуста

24 жовтня учні 5А класу та лідери учнівського самоврядування школи підготували матеріал та створили тематичний стенд та стінгазету з нагоди відзначення 75-річниці визволення м. Хуст від фашистських загарбників.

13:21 25.10.2019

"За Україну, За Волю, І за Життя!"

Вшановуючи пам'ять воїнів-героїв Хустщини, а саме колишнього учня нашої школи Роберта Маслея, 24 жовтня під гаслом "За Україну, За Волю, І за Життя!" В актовій залі школи відбувся концерт театру "Шарж" м.Ужгород. В програмі звучали авторські патріотичні пісні у виконанні Роберта Голованенко та Сергія Соболя.

11:21 25.10.2019

"Шкіряний м'яч"

24 жовтня відбулися змагання з футболу на призи клубу серед учнів 2007р.н. Учні СШ№6 вибороли II місце!!! Найкращі футболісти СШ№6 учні 7-А, 7-Б та 6-Б класів!!! ВИ МОЛОДЦІ!!!

15:51 24.10.2019

Козацькі забави 2019

15 та 17 жовтня, у нашій школі традиційно до Дня Захисника України, свята Покрови та дня Козацтва проходили спортивні змагання «Козацькі забави — 2019», у яких взяли участь учні 5-х і 6-х класів. Команди показали свою спритність, силу та знання традицій українського козацтва. За замаганнями юних козаків залюбки спостерігали учні школи та вчителі. Юні козачата довели, що козацькому роду нема переводу. «Козацькі забави» у школі — це не лише спортивне свято, а й справжнє виховання патріотів нашої Батьківщини.

11:21 17.10.2019

Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня відзначають Всеукраїнський день бібліотек.З нагоди свята у бібліотеці школи пройшла акція «Бібліотеки повні людей». На екскурсію до бібліотеки завітали учні 5-А класу (кл.керівник Кноблох Г.М.) та учні 6-Б класу (кл.керівник Ірговці Н.Д.) Найпростіший спосіб прочитати гарну книгу - завітати до бібліотеки. У нашому фонді чимало видань,які задовільнять будь який читацький смак! Запрошую учнів і вчителів школи до бібліотеки! З повагою - бібліотекар школи -Гончарова М.Ю.

11:50 30.09.2019

День туризму

В рамках святкування Дня туризму, та відповідно до положення « Щодо проведення дня туризму». Учні 5-11 класів прийняли активну участь у проведенні цього свята на природі. Відпочинок був поєднаний з цікавими змаганнями та смішними конкурсами. Всі отримали, яскраві враження та емоції.

13:30 28.09.2019

Акція до Дня Миру

21 вересня світова спільнота відзначатиме День Миру який є символом відмови від воєнних протистоянь та насильства. У цей день всі українці матимуть можливість долучитися до участі у Всеукраїнській акції до Міжнародного Дня Миру. Учні СШ#6, вже сьогодні 19 вересня, провели акцію до Дня Миру на тему:"Діти Закарпаття за Мир". Проведено тематичну лінійку з лозунгами у вигляді стінгазет для учнів 5-11 класів та конкурс тематичних малюнків для маленьких жителів Школярії, учнів 1-4 класів.

11:21 19.09.2019